Альтанка... Це ж просто


Альтанку будують на присадибних ділянках та в зонах відпочинку, її основа — дерев'яні конструкції, покрівля — металочере-пиця по дерев'яному настилу, фундамент - бетонні або монолітні блоки.

Наведену альтанку можна використовувати в зимовий час. Для цього передбачається встановлення зйомного засклення у відповідних конструкціях та електро-опалення.

Біля альтанки (під навісом) пропонується влаштування цегляної споруди — гриль, над якою встановлюють зонт із димоходом.

Для виготовлення несучих конструкцій використовують обрізні пиломатеріали сосни (ялини) не нижче 2 сорту і вологістю не вище 20%. Як лати можна використовувати пиломатеріали 3 сорту. У дошках товщиною 60 мм і менше не допускається серцевина. Всі дерев'яні конструкції піддають во-гнезахисній обробці, тобто просочують антипіренами. Кобилки, стропильні ноги обробляють водорозчинними антисептиками або антисептичними пастами. Металеві деталі покривають відповідними фарбами у два шари. Спирання дерев'яних конструкцій на цегляні стіни і металеві елементи здійснюють через гідроізоляційні прокладки з двох шарів толю. Елементи крокв і лат просочують комплексним біо- і вогнезахисним розчином ТХЕФ-ПТ (трихлоретилфосфат 50—70% і петралатум 50—30%).

Альтанку самотужки



Таку альтанку можна збудувати в різних варіантах. Альтанка закрита з усіх сторін і непроникна для дощу й комарів. Троє дверей — бічні і передні — рухаються на металевих напрямних. Два передніх елементи легко знімаються.
Конструктивні особливості альтанки та її розміри зображено на малюнку. Під час зведення альтанки особливу увагу необхідно звернути на конструкцію основних опор, які мають бути надійно захищені від впливу вологи. Дах легше монтувати на землі, а потім встановлювати на альтанку.

Автор: А.Є. Безуглий
Категория: МАФ | Добавил: kvish (24.02.2010)
Просмотров: 3672 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]